fbpx

ד״ר אברהם אמיר

מנתח פלסטי בכיר

0509691393

ניתוח מתיחת בטן

לוגו מוקטן - דוקטור אברהם אמיר

מי מתאים לעבור מתיחת בטן?

סובלים מעודף עור/שומן בבטן ולא מצליחים לפתור זאת עם תזונה נכונה ? אתם המועמדים האידאליים לעבור ניתוח מתיחת בטן

1,200 כמות טיפולים המוצלחים של ד"ר אמיר

לוגו מוקטן - דוקטור אברהם אמיר

ניתוח מתיחת בטן עם מנתח פלסטי בכיר

סובלים מעודף עור/שומן בבטן ולא מצליחים לפתור זאת עם תזונה נכונה? אתם המועמדים האידאליים לעבור ניתוח מתיחת בטן עם ד"ר אברהם אמיר

*1,200 כמות טיפולים מוצלחים עם ליווי צמוד

ניתוח מתיחת בטן עם ד"ר אברהם אמיר

ד"ר אברהם אמיר, מנתח פלסטי בכיר. עם יותר מ-25 שנות ניסיון ואלפי ניתוחים מוצלחים, ד"ר אמיר יספק לך תוצאות מרשימות ולהבטיח לך ייעוץ מקצועי וליווי צמוד גם לאחר הניתוח.

למה לבצע ניתוח אצלנו?

סגן מנהל מחלקה בבילינסון

ד"ר אברהם אמיר כיום גם כסגן מנהל במחלקת כירורגיה פלסטית בבית החולים בילינסון, מה שמבטיח יכולת וידע מתקדם.

מחירים הוגנים ואפשרויות תשלומים

ד"ר אמיר מציע מחירים הוגנים ואפשרויות נוחות לפריסת תשלומים.

פגישת ייעוץ מקצועי

ד"ר אברהם אמיר יספק לך הסבר מקיף וייעץ לך בכל שלב של התהליך.

ליווי ומעקב

ד"ר אברהם אמיר יספק לך הסבר מקיף וייעץ לך בכל שלב של התהליך.

גברים ונשים בריאים, הסובלים מעודף עור/שומן בבטן או מחולשת הדופן שלה ולא מצליחים לפתור זאת בעזרת תזונה נכונה וספורט, הם המועמדים האידאליים לעבור את הניתוח. קבוצה נוספת של מועמדים אידאליים לעבור את הניתוח , היא גברים ונשים שעברו תהליכי הרזיה משמעותיים ונותרו עם עודפי עור. למטופלים המתכננים להפחית משמעותית במשקלם גם לאחר הניתוח, מומלץ לבצעו לאחר הגעה למשקלם הרצוי ולאחר שהוא התייצב.

נשים לאחר לידות הן קבוצה נוספת המתאימה לעבור את הניתוח. לנשים המתכננות ללדת בעתיד – מומלץ להמתין עם הניתוח לאחר הריונן האחרון, שכן השרירים האנכיים של הבטן שנמתחים במהלכו עלולים להשתחרר בשנית. עם זאת, ישנן נשים צעירות שמתכננות להיכנס להריון בעתיד, אך מעוניינות לבצע את הניתוח, מטעמים אסתטיים.

מתיחת בטן בין הריון להריון אמנם אפשרית, אבל על הנשים המעוניינות זה לזכור שההריון הקרוב ימתח את עור הבטן שוב וצורתה הקודמת צפויה לשוב לקדמותה. לכן, ההמלצה בדרך כלל היא שלא לבצע את הניתוח עד ההחלטה שלא להיכנס שוב להריון.

בכל מקרה, על נשים לאחר לידות להמתין לפחות 3 חודשים לאחר הלידה לפני ביצוע הניתוח, כאשר טווח הזמנים האידאלי שבו ניתן לקבל תוצאות נאות הוא 4 עד 6 חודשים. בנוסף, גם גברים ונשים מבוגרים, בעשורים המתקדמים לחייהם, נחשבים למועמדים אידאליים לביצוע הניתוח. בגילאים מתקדמים, הגוף מאבד מגמישותו ונוטה 'ליפול' באזור הבטן, לכן טבעי כי תהיה דרישה לניתוח זה בגילאים מבוגרים. יתרה מזאת, ד"ר אברהם אמיר ביצע בהצלחה רבה מתיחות בטן למבוגרות ולמבוגרים רבים שהיו מעוניינים להשיג מראה בטן צעיר יותר.

תוצאות הניתוח אמנם ניתנות לשמירה במשך שנים באמצעות אורח חיים בריא, אך בגילאים מבוגרים יותר, בעקבות תהליכי הזדקנות, בדרך כלל עלולים להופיע עודפי עור פעם נוספת. ניתן לעבור במקרים אלו מתיחת בטן נוסף.

מקרים שבהם בעייתי לבצע מתיחת בטן:

המעשנים שביניכם ייאלצו להפסיק לעשן במשך כשלושה שבועות לפני הניתוח ואחריו. מדוע? מכיוון שהניקוטין שבסיגריות מביא להצרת כלי הדם בגוף, וכשמבוצע ניתוח פלסטי שבו מבוצע חיתוך רקמת עור, הידוק וחיבור שלה, קיימת חשיבות מכרעת לזרימת דם תקינה לאזור המנותח, כדי שהאיחוי יבוצע כמתוכנן. בנוסף, סיגריות מכילות המון חומרים רעילים שעלולים לפגוע ברקמות העור החדשות ולהביא לצלקות, לזיהומים ולנמק. כמו כן, במקרים של צינון או זיהום בימים שקודמים לניתוח, מומלץ לרוב לדחות אותו כדי לא להסתכן בסיבוכים אפשריים.

איך מתבצע ניתוח מתיחת בטן?

הניתוח מתבצע בהרדמה כללית, אורך מספר שעות וכרוך באשפוז לילה. נכרתים עודפי העור דרך צלקת הנעשית מעל לשיער הערווה, בדומה לניתוח קיסרי, ואולם לרוב הצלקת ארוכה יותר. הטבור מופרד מהעור שמסביבו בתחילת הניתוח על מנת לאפשר את מתיחת עור הבטן, ובסיום הניתוח הוא מעוצב מחדש ומחובר שוב לעור סביבו.

במהלך מתיחת בטן מהודקים שרירי הבטן על מנת לקבל מראה חטוב יותר. עור הבטן נתפר בתפרים נמסים ומושארים שני נקזים. בגמר הניתוח, הבטן נחבשת ומכוסה בחגורת בטן. מומלץ להישאר עם חגורת הבטן חודש ימים. את הנקזים מוציאים לרוב אחרי מספר ימים.

מתיחת בטן ושאיבת שומן – על השילוב הנפוץ:

במקרים מסוימים ניתן ואפילו רצוי לשלב בין מתיחת בטן עם שאיבת שומן, לאחר התייעצות עם הרופא המנתח. בדרך כלל, כ-80% מ מתיחות הבטן משולבים בשאיבת שומן. הניתוח המשולב נפתח בהזרקת נוזל שמקל על תהליך השאיבה. לאחר מכן מבוצעת מתיחת בטן ובהמשך מבצעים שאיבת שומן. בסוף הניתוח המשולב, ישנה כמובן תקופת התאוששות קצרה.

מתיחת בטן מחיר (מה משפיע על העלות?)

חשוב להבין כי לשאלה מהו מחיר מתיחת בטן בישראל אין תשובה אחת ויחידה, שכן הדבר תלוי במספר מרכיבים כגון סוג הניתוח, המוניטין של המנתח והמרפאה, ועוד. כך לדוגמא, מתיחת בטן שאיננה כוללת שאיבת שומן, המכונה גם מיני מתיחת בטן, מחירה לרוב יהיה זול באלפי שקלים מהניתוח המלא. בנוסף, מרפאות בעלות מוניטין השוכנות באזור המרכז, וכן מנתחים מנוסים ומובילים בתחום הכירורגיה הפלסטית, גובים על מתיחת בטן מחירים גבוהים יותר מרופאים צעירים בתחילת דרכם.

כאמור, יש לציין כי למרות העלויות הגבוהות יותר של ניתוח מלא הכולל שאיבת שומן, כ- 80% מהמטופלים בוחרים בו ולא במיני מתיחת בטן. בנוסף, למרות שהבדלי המחירים בין המרפאות עשויים להגיע לאלפי שקלים מומלץ שלא לבחון את הנושא רק דרך המחיר אלא לשים דגש על המומחיות, הניסיון והוותק של הרופא המנתח, ועל הליווי האישי שהוא מעניק.

קרא/י עוד קרא/י פחות

Schedule a meeting

לקביעת פגישת יעוץ

כל שנדרש כדי להרגיש מלאת חיים וביטחון עצמי

קביעת פגישת יעוץ

דילוג לתוכן